עיתונות רכב אובייקטיבית מבית TheCar

DS7 קרוסבק גם עם מנוע בנזין

הקרוסאובר המסוגנן של מותג היוקרה הצרפתי מגיע מעתה לישראל גם בגרסת בנזין. המחיר: 240 אלף ש"ח

דגם: DS7 קרוסבק
שנת השקה: 2017
קטגוריה: רכבי פנאי יוקרתיים
מחיר התחלתי: 240 אלף ש"ח
מתחרים עיקריים: אאודי Q3, ב.מ.וו X1, וולוו XC40, לקסוס NX


מותג היוקרה הצרפתי DS מתחיל לשווק בימים אלו בישראל את גרסת הבנזין של DS7 קרוסבק, רכב הקרוסאובר שהוא גם הדגם הבכיר ביותר של המותג הצעיר. עד כה שווק בישראל מתחילת השנה DS7 קרוסבק בגרסת דיזל בלבד שהיוותה את ראש החץ בחדירה המחודשת של DS לישראל.

גרסת הבנזין של DS7 מצוידת במנוע 1.6 ליטר טורבו המספק 180 כ"ס ו-25.5 קג"מ, המשודך לתיבת הילוכים אוטומטית בעלת שמונה יחסי העברה – שילוב שהגיע לאחרונה ארצה גם בפיג'ו 3008 החולקת בסיס משותף עם ה-DS7. עם מנוע הבנזין מאיץ DS7 קרוסבק ל-100 קמ"ש ב-8.9 שניות ומגיע למהירות מרבית של 220 קמ"ש. צריכת הדלק הממוצעת עומדת על 16.9 ק"מ לליטר בתנאי מעבדה, על פי תקן WLTP העדכני.נכון לעתה מגיעה גרסת הבנזין של DS7 קרוסבק לישראל רק ברמת גימור So Chick עם חבילת Performance Line בעלת מאפייני עיצוב ספורטיביים כמו שבכה קדמית מושחרת, ותא נוסעים בגימור אלקנטרה ללוח המכשירים, דיפוני הדלתות וריפוד המושבים.

מחירה של DS7 קרוסבק בגרסת הבנזין עומד על 240 אלף ש"ח, כמחיר גרסת הדיזל הבסיסית, כשרשימת האבזור כוללת בין היתר מפתח חכם, פתיחה חשמלית לדלת תא המטען, מושבים מתכווננים חשמלית וגג שמש פנורמי. כמו כן מצוידת המכונית בחבילת מערכות בטיחות מלאה עם בקרת שיוט אדפיטיבית, מערכת אקטיבית לשמירה על נתיב ומרכוז, זיהוי תמרורים והתרעת ערנות לנהג.

עוד חדשות ומבצעים

Facebook Comments