עיתונות רכב אובייקטיבית מבית TheCar

סיטרואן גרנד C4 ספייסטורר נחת בישראל

המיניוואן הקומפקטי של סיטרואן מגיע בגרסתו העדכנית עם שם חדש וגרסת 7 מושבים מוזלת במחיר של 150 אלף ש"ח

דגם: סיטרואן גרנד C4 ספייסטורר
שנת השקה: 2013
מתיחת פנים: 2018
קטגוריה: מיניוואנים קומפקטיים
מחיר התחלתי: 150 אלף ש"ח
מתחרים עיקריים: אופל זפירה, קיה קארנס, טויוטה ורסו


השם פיקאסו היה מזוהה מתחילת שנות ה-2000 עם דגמי המיניוואן של סיטרואן, אך לאחרונה החליטו בחברה לנטוש את שמו שאל האמן המפורסם ולהצמיד למוביל הנוסעים של החברה את השם השגרתי יותר "ספייסטורר" (Spacetourer).

הדגם הראשון שזכה לכינוי החדשה הוא ה-C4 גרנד פיקאסו שנקרה מעתה גרנד C4 ספייסטורר. את השם החדש קיבל המינווואן הקומפקטי בעל שבעת המקומות במהלך מתיחת פנים קלה לה זכה לפני מספר חדשים.

למרות שהושק לפני כחמש שנים, מתיחת הפנים אותה עבר הפיקאסו, סליחה, הספייסטורר, הייתה מינורית למד והתמקדה בשינויים קוסמטיים קלילים בחזית, לוח מחונים חדש ושיפור איכות החומרים בתא הנוסעים ושדרוג היצע מערכות הבטיחות. מתיחת הפנים התבצעה גם לגרסה הקצרה שבעלת חמישה מושבים, אך היא אמורה להגיע ארצה רק בעוד מספר חודשים.החידוש הגדול של סיטרואן גרנד C4 ספייסטורר עבור השוק המקומי הוא הצטרפותה של גרסת כניסה חדשה במחיר של 150 אלף ש"ח, ההופכת להיות אחת האופציות הזולות בשוק עם שבעה מושבים. בגרסה זו ישנו מנוע 1.2 ליטר טורבו תלת צילינדרי בהספק של 130 כ"ס, זאת במקום מנוע ה-1.6 ליטר טורבו המוכר שימשיך להגיע בגרסאות היקרות יותר.  הגרסה החדשה תגיע ברמת גימור "קומפורט פק" הכוללת בין היתר 6 כריות אוויר, בקרת אקלים מפוצלת, מפתח חכם ומערכת מולטימדיה מקורית עם מסך "7.

גרסאות נוספות של סיטרואן גרנד C4 ספייסטורר הן 1.6 ליטר טורבו שמחירה 169 אלף ש"ח ברמת גימור "קומפורט פק" ו-179 אלף ש"ח ברמת גימור "אקסקלוסיב", הכוללת גם בקרת שיוט אדפטיבית, התרעת סטייה מנתיב וזיהוי עצמים בשטחים מתים. כמו כן מוצעת גם גרסת טורבו דיזל עם מנוע 1.6 ליטר המגיעה רק ברמת גימור "אקסקלוסיב" ומחירה הוא 175 אלף ש"ח.
עוד חדשות ומבצעים

Facebook Comments