עיתונות רכב אובייקטיבית מבית TheCar

חדש על הכביש: אינפיניטי QX30

אינפיניטי מתחילה לשווק בישראל את הקורסאובר הקומפקטי של החברה, גרסה מוגבהת מקרבית ל-Q30 המוכרת. המחיר: 260 אלף ש"ח

דגם: אינפיניטי QX30
שנת השקה: 2016
קטגוריה: קרוסאוברים יוקרתיים קומפקטיים
מחיר התחלתי: 260 אלף ש"ח
מתחרים עיקריים: אאודי Q3, ב.מ.וו X1, מרצדס GLA


אינפיניטי מרחיבה את היצע הדגמים שלה בישראל ומתחילה לשווק בימים אלו את ה-QX30. אינפיניטי QX30 הוא האח הקטן במשפחת הקרוסאוברים של אינפינטי, אך למעשה לא נולד כקרוסאובר של ממש, והוא למעשה גרסה מוגבהת של ה-Q30 הקומפקטית. עם זאת, הוא מיועד להתחרות בדגמי הקרוסאובר הקומפקטים של מותגי היוקרה הגרמניים דוגמת מרצדס GLA (החולק בסיס ומנועים משותפים) ואאודי Q3.

לאינפיניטי QX30 מרווח גחון של 17.5 ס"מ ויחד עם מערכת הנעה כפולה הוא מאפשר יכולת שטח קלה בשבילים. את החבילה משלים עיצוב קרבי יותר, עם חצאיות וכנפוני פלסטיק שחורים, פגוש קדמי מאסיבי יותר ומסילות גג שימושיות לנשיאת מטען כשהמתלים עברו כיול מחדש בהתאם ליעוד הקרוסאוברי.

מעבר לכך זהה ה-QX30 ל-Q30 והוא מצויד בנוע 2.0 ליטר טורבו בהספק של 211 כ"ס המשודך לתיבה כפולת מצמד בעל שבעה יחסי העברה. נתוני הביצועים עומדים על 7.3 שניות בזינוק ל-100, מהירות מרבית של 230 קמ"ש וצריכת דלק ממוצעת של 13.1 ק"מ לליטר.


אבזור ומחיר
אינפיניטי QX30 מגיע לישראל ברמת אבזור אחת luxe Tech שהיא הגבוהה ביותר אותה מציעה אינפינטי בדגם זה. רשימת האבזור בדגם זה כוללת בקרת אקלים מפוצלת, בלם יד חשמלי, מושבים קדמים מחוממים ומתכווננים חשמלית, ריפודי עור, מפתח חכם, תאורת LED עוקבת פניה, מצלמות היקפיות לתצוגת 360 מעלות, מערכת חניה אוטומטית, גג שמש חשמלי וחישוקים קלים בקוטר "18.
 
אבזור הבטיחות כולל 7 כריות אוויר,  מערכת התרעת התנגשות עם בלימת חירום אוטונומית, מערכות התרעה על סטייה מנתיב ועל עצמים בשטחים מתים, תאורת אור גבוה אדפטיבית ובקרת שיוט אדפטיבית. מחירה של אינפיניטי QX30 עומד על 260 אלף ש"ח, 30 אלף ש"ח יותר מאשר אינפיניטי Q30 בתצורת הנעה זהה ובאבזור דומה.

עוד חדשות ומבצעים

Facebook Comments